Uz visām „BILANS.LV” precēm tiek nodrošināta kvalitātes garantija, kura stājas spēkā dienā, kad prece tiek pārdota. Neatkarīgi vai tie ir iegādāti tiešsaistē vai mūsu veikalā.

Ja Jūs pamanijāt, ka iegādātā prece nav kvalitatīva, nekavējoties paziņojiet par to „BILANS.LV” administrācijai. Konstatējot, ka tas ir rūpnīcas defekts, mēs apmainīsim šo preci pret jaunu vai atgriezīsim Jums naudu.

Atcerieties, ka nevienai jaunai riepai netiek dota nobraukuma garantija, jo tas ir atkarīgs ne tikai no riepas gumijas sastāva, bet arī no vadītāja braukšanas stila, automobīļa modeļa, tā tehniskā stāvokļa, ekspluatācijas apstākļiem utt. Var teikt, ka garantija beidzas uzreiz pēc riepas uzmontēšanas – ja riepai nav defektu, to uzmontējot, maz ticams, ka tie parādīsies pēc tam. Visas pumpas parasti rodas pēc riepas uzsišanas, un šāda gadījumā par garantiju jāaizmirst, kā arī gadījumos, kad riepas ir mehāniski bojātas – iegriezumi vai caurdurtas. Uz visām "BILANS.LV" iegādātajām riepām ir paredzēta kvalitātes garantija, kura stājas spēkā dienā, kad prece tiek pārdota un attiecas uz rūpnieciski bojātu riepas karkasu un ārkartīgi lielu disbalansu. Garantijas laiks- 2 gadi.

Garantija neattiecas uz sekojošiem gadījumiem:

  • ja riepas ir bojātas ražotāja prasībām neatbilstošas montāžas rezultātā;
  • ja riepas ir bojātas ceļu satiksmes negadījumā vai neuzmanīgas ekspluatācijas rezultātā (mehāniski bojājumi).

"BILANS.LV" iesaka regulāri balansēt riepas un pārbaudīt tajās esošo gaisa spiedienu!

Vairak informācijas Interneta veikala Sia "BI-LANS-13" lietošanas noteikumos.