Bilans tika dibināts 2013. gadā. Sākotnēji tas bija neliels individuālais komersants, kurš savu darbību sāka ar mazlietotu riepu un disku pārdošanu nelielā 30 kvadrātmetru platībā. Laika gaitā Bilans no neliela individuāla tirgotāja ir kļuvis par spēcīgi augošu uzņēmumu, kas sāka piedāvāt klientiem visu veidu riepas absolūti jebkura veida transportam.

Vienalga, vai tā ir vieglā vai kravas automašīna, motocikli, visurgājēji. Jums ir nepieciešamas riepas lauksaimniecības vai rūpniecības tehnikai? To visu mēs varam piedāvāt visplašākajā klāstā. Noliktavā ir arī daudz mazlietotu riepu, kā arī diski un jauni akumulatori. Ar piegādi uz jebkuru vietu pasaulē.

Šobrīd mēs piedāvājam vairāk nekā 82 000 jaunu riepu no budžeta segmenta līdz premium klasei. Pie mums jūs varat atrast pat retākos un ekskluzīvākos riepu izmērus, tātad, pat izvēlīgākais pircējs var atrast sev vēlamās riepas. Mēs piedāvājam vairāk nekā 32 000 vieglmetāla disku dažādiem automašīnu modeļiem un piedāvājuma klāsts tiek pastāvīgi atjaunināts. Tik plašs riepu un disku klāsts runā pats par sevi, padarot mūs par vienu no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā riepu un vieglmetāla disku izvēlē, turklāt, par ļoti pievilcīgām cenām.

Savas pastāvēšanas laikā Bilans sāka piedāvāt saviem klientiem papildu produktus - tādas preču kategorijas kā čuguna izstrādājumi, pie kuriem pieder katli, pannas un citi trauki, kas noder katras ģimenes mājsaimniecībā. Keramikas Tandoor krāsnis garšīga un veselīga ēdiena cienītājiem. Kā arī poie mums ir plašākais ekskluzīvo flīžu klāsts mājām un dzīvokļiem no pasaules vadošajiem ražotājiem. No tādām valstīm kā Indija, Itālija, Spānija, Vācija, Polija un citām. Mums ir arī plašs santehnikas preču klāsts. Mēs esam izauguši no 30 kvadrātmetrus lielas ēkas un tagad atrodamies 750 kvadrātmetru lielā noliktavā.

Paveiktā darba gadu laikā esam nodibinājuši kontaktus un kopīgu darbu ar lieliem vadošajiem uzņēmumiem Baltijā, Eiropā un NVS valstīs, kas ļauj mums nodrošināt mūsu klientiem optimāli zemu cenu kvalitatīviem produktiem tieši no ražotājiem, un tādējādi apmierināt katra mūsu esošā un topošā klienta vajadzības. Ja nav iespējams uzreiz samaksāt pilnu summu par izvēlētajām precēm, mēs Jums palīdzēsim noformēt bezprocentu līzingu mūsu produktiem, tādējādi parūpējoties, lai mūsu preces būtu pieejamas ikvienam no Jums, nepārmaksājot ne centa.

Bilans augstu vērtē esošo klientu sadarbību un priecāsies par katru jaunu klientu. Jūsu vēlmes un vajadzības tiks realizētas visaugstākajā līmenī.